Lustra dla niepełnosprawnych

Lustra dla niepełnosprawnych – dodatek, który ułatwia życie

Osoby niepełnosprawne w codziennym muszą się zmagać z wieloma problemami. Jest wiele miejsc, które nie są dla nich przystosowane, przez co te osoby nie czują się w nich komfortowo i bezpiecznie. Należy więc toalety w miejscach użytku publicznego, w hotelach, w spa czy w sanatoriach urządzić w taki sposób, aby ułatwić korzystanie z nich osobom niepełnosprawnym. Tak samo w przypadku, kiedy zamieszkujesz z seniorem lub osobą niepełnosprawną, warto w takim przypadku za pomocą paru praktycznych akcesoriów możemy ułatwić korzystanie z łazienki osobie niepełnosprawnej. Jednym z nich są lustra dla niepełnosprawnych. Cechuje je to, że można w nich regulować kąt nachylenia - dzięki temu np. osoby na wózku mogą komfortowo korzystać z lustra przy umywalce.

Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich w trakcie korzystania z łazienki są na wysokości poniżej klasycznego lustra, co nie daje im możliwości, ustawienia się w taki sposób, by móc widzieć swoją postać w lustrze. Dlatego coraz częstszą praktyką staje się to, że w łazienkach dla osób niepełnosprawnych pojawiają się lustra dla niepełnosprawnych, czyli uchylne, solidnie montowane z wysuniętą ramą, dzięki czemu możliwe jest takie ustawienie lustra, że osoba poruszająca się na wózku bez przeszkód zobaczy w nim swoją postać.

Lustra do łazienki dla niepełnosprawnych – praktyczne rozwiązanie

Lustra do łazienki dla niepełnosprawnych najczęściej są wykorzystywane w toaletach publicznych, które muszą być całkowicie dostosowane do szczególnych potrzeb osób niesprawnych w pełni. Lustra dla niepełnosprawnych znakomicie się sprawdzą również w toaletach zlokalizowanych w siedzibach urzędów i instytucji, centrach handlowych i innych obiektach komercyjnych, czy budynkach służby zdrowia. Lustra uchylne do łazienki można montować także w obiektach gastronomicznych i hotelowych.

Lustra dla niepełnosprawnych mają dodatkową rączkę, która pozwala na zmianę kąta nachylenia o nawet 20 stopni. Lustra uchylne dla niepełnosprawnych dostępne w sklepie internetowym Interabak zostały wykonane starannie, z pełną dbałością o detale i z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów takich jak np. mosiądz. To tworzywo jest odporne na korozję, co podnosi trwałość lustra i daje gwarancję, że będzie ono elementem wyposażenia łazienki przez wiele lat. Zapewnia to również pokrycie całości powłokami galwaniczynymi np. miedziowo – niklowo – chromową.

Lustra uchylne dla niepełnosprawnych – wielkość na indywidualne zamówienie

Wiele modeli luster uchylnych dla niepełnosprawnych, może zostać wykonane na indywidualne zamówienie w innych, nietypowych wymiarach. Wszystkie produkty w tej kategorii posiadają gwarancję. Ich wysoka jakość, a także nowoczesny, minimalistyczny design sprawiają, że lustra dla niepełnosprawnych stają się estetycznym uzupełnieniem wyposażenia toalety czy łazienki. Zachęcamy do sprawdzenia oferty produktów z tej kategorii, które cechuje solidna konstrukcja i wysoka funkcjonalność!

Inni klienci kupili
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium