Krzesełko-siedzisko prysznicowe – sklep online – ułatwienie w codziennym życiu

Toalety dla osób niepełnosprawnych powinny być odpowiednio przestronne i jednocześnie urządzone w taki sposób, aby również osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogły z nich bezpiecznie i wygodnie korzystać. Przy urządzaniu łazienek dla osób niepełnosprawnych należy wziąć pod uwagę trudności, na które napotyka osoba ograniczona ruchowo. Łazienka dla niepełnosprawnych powinna być maksymalnie funkcjonalna, bezpieczna (również dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim), ponadto powinna zapewniać swoim użytkownikom intymność.

Osoby starsze oraz niepełnosprawne na co dzień napotykają wiele trudności na swojej drodze, dlatego w swoim domu, czyli miejscu, które jest dla każdego oazą, powinny mieć zapewnione w pełni komfortowe i bezpieczne warunki, które można zbudować m.in. dzięki akcesoriom do łazienki dla osób niepełnosprawnych, takim jak krzesełko prysznicowe z uchwytami. Sklep online oferuje rozwiązania, które w znaczącym stopniu ułatwią codzienne funkcjonowanie.

Siedzisko-krzesełko prysznicowe – sklep online – kąpiel w komfortowych warunkach

Jedną z większych trudności może sprawiać kąpiel pod prysznicem. Śliska podłoga, brak stabilności, czy możliwości podtrzymania się skutkuje tym, że wzrasta poczucie niepewności. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są siedziska do kabiny prysznicowej, które pozwolą na spokojną kąpiel w komfortowych warunkach. Obecnie dostępne są siedziska dla osób niepełnosprawnych różnego typu – ławka, fotelik, a także wyposażone w podłokietniki siedzisko. Krzesełko prysznicowe w atrakcyjnej cenie zwiększy komfort przy wykonywaniu codziennych czynności oraz pozwoli na większą samodzielność. Aby ułatwić osobie ograniczonej ruchowo przemieszczanie się z wózka inwalidzkiego na siedzisko, nie wolno zapomnieć o montażu uchwytów pomocniczych.

Osobom niepełnosprawnym polecamy krzesełko prysznicowe z uchwytami. Sklep internetowy proponuje bardzo wytrzymałe modele, które mogą udźwignąć ciężar do 150 kg, a ich konstrukcja jest starannie wykonana i stabilna. Krzesełko montuje się na ścianie, posiada ono opcję złożenia, dlatego po użyciu zajmuje minimum miejsca i nie przeszkadza innym. Składane siedziska pod prysznic nadają się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, szczególnie łazienek użyteczności publicznej. Produkty posiadają atest PZH i są wyrobem medycznym. Wiele z nich jest wykonane z listwy PCV, która jest przyjemna oraz antypoślizgowa w użytkowaniu, a przede wszystkim bezpieczna, estetyczna i łatwa do utrzymania w czystości siedziska. Krzesełko prysznicowe w sklepie internetowym interabak.pl zapewnia więc najwyższy komfort użytkowania.

Składane krzesełko-siedzisko prysznicowe – sklep internetowy

Wszystkie wymienione wyżej siedziska prysznicowe dla niepełnosprawnych wykonane zostały z wysokiej klasy produktów, co ma znaczący wpływ na zapewnienie bezpieczeństwa i wygody korzystającym z każdej publicznej bądź prywatnej łazienki przystosowanej specjalnie dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Większość z nich została zrobiona z użyciem stali nierdzewnej, co zapewnia siedziskom do kabiny prysznicowej wysoką trwałość i odporność na korozję. Zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z naszymi siedziskami prysznicowymi dla osób niepełnosprawnych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium