Siedziska Prysznicowe

 Krzesełko prysznicowe z uchwytami Krzesełko prysznicowe z uchwytami
Producent: ANDEX
Cena: 1 354,98 zł
szt.
zobacz więcej
 Krzesełko siedzisko  prysznicowe Krzesełko siedzisko prysznicowe
Producent: ANDEX
Cena: 1 130,39 zł
szt.
zobacz więcej
 Siedzisko (krzesełko) prysznicowe Siedzisko (krzesełko) prysznicowe
Producent: ANDEX
Cena: 617,06 zł
szt.
zobacz więcej
 Siedzisko prysznicowe białe Siedzisko prysznicowe białe
Producent: ANDEX
Cena: 460,38 zł
szt.
zobacz więcej

Siedziska prysznicowe dla osób niepełnosprawnych – kąpiel w komfortowych warunkach

Masz wokół siebie osoby starsze lub niepełnosprawne? A może ktoś z Twoich bliskich ma problemy z poruszaniem się i wykonywaniem codziennych czynności? Jeżeli tak jest, z pewnością wiesz, jak trudne jest dla nich m.in. korzystanie z łazienki. Toalety dla osób niepełnosprawnych powinny być przestronne i urządzone w taki sposób, aby np. poruszając się na wózku inwalidzkim, mogły z nich bezpiecznie i wygodnie korzystać.

Przy urządzaniu łazienki należy wziąć pod uwagę trudności, jakie napotyka osoba z niepełnosprawnościami. To, co dla sprawnego użytkownika tej przestrzeni nie stanowi najmniejszego problemu, dla osoby z różnego rodzaju dysfunkcjami może być barierą nie do przeskoczenia. Warto zatem dołożyć starań, aby poprawić jej komfort życia, poprzez uproszczenie wykonywania wszystkich codziennych czynności.

Łazienka dla niepełnosprawnych powinna być zatem maksymalnie funkcjonalna, bezpieczna (również dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim), ponadto powinna zapewniać swoim użytkownikom intymność. Konieczny jest więc montaż kilku podstawowych elementów, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Osoby starsze oraz niepełnosprawne na co dzień napotykają wiele trudności na swojej drodze, dlatego w swoim domu (czyli miejscu, które jest dla każdego oazą), powinny mieć zapewnione w pełni komfortowe i bezpieczne warunki. Stworzysz je m.in. dzięki akcesoriom do łazienki dla osób niepełnosprawnych, takim jak krzesełko prysznicowe z uchwytami. Oferujemy rozwiązania, które w znaczącym stopniu ułatwiają codzienne funkcjonowanie, a co za tym idzie – podnoszą komfort, poprawiają samopoczucie i dają poczucie niezależności osobom niepełnosprawnym.

Krzesełko-siedzisko prysznicowe – ułatwienie w codziennym życiu

Dość sporą trudność osobom niepełnosprawnym może sprawiać kąpiel pod prysznicem. Śliska podłoga, brak stabilności, czy możliwości podtrzymania się skutkuje tym, że wzrasta w nich poczucie niepewności. Proszenie o pomoc innej osoby może być w tej sytuacji niekomfortowe, a nawet wstydliwe. Jak zatem sprawić, żeby kąpiel mogła odbywać się bez żadnych większych trudności i ograniczeń?

Najlepszym rozwiązaniem są siedziska dla osób niepełnosprawnych do kabiny prysznicowej, które pozwalają na wygodną kąpiel w komfortowych warunkach. Dostępne są w różnych wariantach – w formie ławki, fotelika, a także wyposażonych w podłokietniki siedzisk. Krzesełko prysznicowe zwiększy komfort przy wykonywaniu codziennych czynności oraz pozwoli na większą samodzielność. Dodatkowo, aby ułatwić osobie ograniczonej ruchowo przemieszczanie się z wózka inwalidzkiego na siedzisko, pamiętaj o zamontowaniu uchwytów pomocniczych.

Osobom niepełnosprawnym polecamy krzesełko prysznicowe z uchwytami. Nasz sklep internetowy proponuje bardzo wytrzymałe modele, które mogą udźwignąć ciężar do 150 kg, a ich konstrukcja jest starannie wykonana i stabilna. Krzesełko montuje się na ścianie. Model ten jest składany, dlatego po użyciu zajmuje minimum miejsca i nie przeszkadza innym użytkownikom łazienki. Nasze siedziska pod prysznic nadają się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, szczególnie łazienek użyteczności publicznej. Oferowane produkty posiadają atest PZH i są wyrobem medycznym. Wiele z nich jest wykonanych z listwy PCV, która ma właściwości antypoślizgowe, więc jest bezpieczna i łatwa do utrzymania w czystości. Siedziska prysznicowe dla osób niepełnosprawnych z naszego sklepu internetowego, zapewniają więc najwyższy komfort użytkowania, który z pewnością zostanie przez nie doceniony.

Składane krzesełko-siedzisko prysznicowe – sklep internetowy

Wszystkie oferowane przez nas siedziska prysznicowe dla niepełnosprawnych wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu zapewniają poczucie bezpieczeństwa i wygodę ich użytkownikom. Większość z nich powstała ze stali nierdzewnej, co jest gwarancją trwałości i odporności na korozję. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi siedziskami prysznicowymi dla osób niepełnosprawnych, które objęte są aż pięcioletnią gwarancją!

Inni klienci kupili
 Siedzisko (krzesełko) prysznicowe
Siedzisko (krzesełko) prysznicowe
617,06 zł
szt.
 Siedzisko prysznicowe białe
Siedzisko prysznicowe białe
460,38 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium